V České republice roste jedno z největších wellness center

V České republice roste jedno z největších wellness center

I když koronavirus v České republice napáchal řadu škod, někteří se přesto nezalekli a pokračují ve svých plánech. Moc dobře si uvědomují, že nemoc tu teď s námi bude pravděpodobně neustále, proto se snaží fungovat tak, jako předtím. Například se i nadále pokračuje v rozjetém opravdu velkém projektu, v rámci kterého se staví jedno z největších wellness center u nás. Kdoví, jestli se nakonec nebude jednat o to největší wellness centrum, které u nás bylo postaveno.  

Důvodem, proč se pokračuje nejen ve stavbě tohoto wellness centra, ale také v řadě dalších wellness center, je především to, že u Čechů se obliba v tomto výrazně zvyšuje. Lidé si zkrátka chtějí chodit odpočinout do bazénů, chtějí se prohřát v sauně nebo si zajít na masáž, který by jim uvolnila jejich záda a další. I když je v současné době stále ještě omezena kapacita návštěvníků těchto zařízení, přesto se jednoho dne očekává opětovaný nával. Investoři na zvyšujícím se zájmu lidí chtějí vydělat, a tak korona, nekorona investují do přesně těchto projektů.  

Největší síť wellness center v Česku se dál rozrůstá 

Řada wellness center bohužel řádění nemoci nepřežila, ale najdou se taková centra, která se nemoci postavila a zvládla to. Jedním z těchto center je mimo jiné i velká síť wellness center Infinit, která zvažuje, že požádá stát o náhradu o ušlé náklady.  

Síť i přes několikaměsíční pauzu chce zlepšit wellness v České republice, a tak se pouští do dalších staveb, aby se tak největší síť ještě trochu rozšířila. Naštěstí má k dispozici peníze investorů, kteří, jak jsme zmínili, do tohoto odvětví investují poměrně rádi.  

Nové projekty stojí miliony 

Nová centra, která se mají v blízkých měsících otevřít, nevyšly levně. Dotkly se minimálně půl miliardy korun, ale návratnost investicí bude pravděpodobně velmi rychlá. Po dlouhých měsících, které lidé strávili doma, si chtějí odpočinout a wellness centra tak budou pravděpodobně navštěvována víc než kdy dřív. 

You may also like...