Půjčky bez registru jsou in. Vybrali jsme nejoblíbenější z nich

Půjčky bez registru jsou in. Vybrali jsme nejoblíbenější z nich

Půjčky jsou dnes záchranou v mnoha situacích. Lidé o ně žádají ve chvíli, kdy potřebují zaplatit kroužek pro děti nebo kdy jim jejich úspory nestačí na nájem. V současné době je finanční trh doslova přesycený finančními produkty a půjčkami, lidé mají opravdu velice těžký výběr. Pokud si taky potřebujete půjčit, možná se díváte po takzvaných půjčkách bez registru. Jedná se o půjčky, jejichž poskytovatelé se nebudou brodit registrem dlužníků. Zkrátka vám budou důvěřovat, i když za cenu trochu vyššího úroku.  

Takových půjček bez registru je na trhu poměrně mnoho. Důvodem je možná oblíbenost těchto půjček. Abyste se nemuseli brodit nabídkou půjček bez registru, vybrali jsme vám několik z nich, které možná znáte a možná nikoli.  

Sumo půjčka 

Sumo půjčku můžeme znát z televizních reklam. Je to jedna z těch půjček, která zaujme na první pohled. Jedná se o nebankovní úvěr, který je určen všem občanům České republiky od osmnácti až do sedmdesáti let, kteří jsou zároveň majiteli bankovního účtu. V rámci této půjčky je možné si půjčit od čtyř tisíc korun až do čtvrt milionu korun. Navíc je tato půjčka velice rychlá, po schválení úvěru dojde k odeslání peněz do čtyřiadvaceti hodin. Ze statistik vyplývá, že schválených bývá zhruba osmdesát procent ze všech žádostí. Je tu tedy velká šance na úspěch.  

Via SMS 

Také existuje půjčka bez registru zvaná Via SMS. Jedná se o půjčku, která je typickým příkladem takzvané SMS půjčky. To tedy znamená, že si o tuto půjčku požádáte prostřednictvím jedné jediné textové zprávy odeslané z telefonu. Minimálně si lze v rámci této půjčky půjčit osm tisíc korun – tedy je ještě možné půjčit si do šesti tisíc korun, a to bez jakýchkoli poplatků, které se pak pojí s vyššími úvěry. Maximum je stanoveno na dvacet tisíc korun. 

You may also like...