PPF banka míří do Indie

PPF banka míří do Indie!

Dneska se dá podnikat skutečně v jakémkoliv oboru. Pokud milujete jídlo, otevřete si restauraci, pokud milujete kávu, otevřete si kavárnu, jestliže milujete peníze, otevřete si pobočku banky. Jestliže se bude bance dařit, budete chtít, aby zamířila i dál než jenom do České republiky. Stanete se konkurentem PPF banky, která se však rozhodla zamířit skutečně daleko, a to až do Indie!

Možná vám banka PPF nic neříká, ale pokud se řekne, že ji vlastní nejbohatší Čech, který je zároveň zařazen mezi sto nejbohatších lidí světa, už je vám možná tento podnik trochu víc povědomý. Společnost PPF vlastní Petr Kellner, o kterém se říká, že ho nikdy nikde neviděl, tudíž možná ani neexistuje. Skutečností však je, že existuje, jenom bychom ho mezi sebou nikdy nepoznali – není mediálně známý, fotek je málo, na pohled je to naprosto normální člověk, který má jenom bohaté konto.

Nicméně právě tento náš nejbohatší Čech se rozhodl, že se svou společností dobije i jiné země světa. Rozhodl se zamířit do Indie.

Kdo ví, jestli se do Indie dostane

Sice je tato banka mezi nejznámějšími bankami vůbec, ovšem nyní se nachází mezi čtrnácti bankami, které žádají indického regulátora RBI o licenci. Zatím tedy není vůbec jisté, jestli se PPF do Indie dostane.

Více o bance PPF:

PPF banka se v současné době zaměřuje hlavně na bankovní, investiční a poradenské služby. Nejvíce se zaměřuje na významné klienty, ale samozřejmě se neštítí ani klientů, kteří vzejdou z řad obyčejných smrtelníků.

Pokud by se bance povedlo získat místo v Indii, jednalo by se o první pobočku banky PPF v zahraničí. V Česku je zatím známá hlavně její dceřina společnost, kterou známe pod názvem „Home Credit“. Pod tímto jménem se najdou i pobočky ve světě, banka PPF je však svým vlastním jménem zatím zcela neznámá, a to chce Petr Kellner změnit.

You may also like...