Výběr vhodné půjčky

Jak nejsnáze a nejrychleji vybrat vhodnou půjčku?

Chystáte se žádat o půjčku? Jistě si chcete prvně zjistit, která bude pro vás ta nejlepší a kde budou nejlepší podmínky. Říkáte si teď, kolik toho budete muset oběhat a kolik vám to zabere času. Nebude třeba vzít si na to volno? A máte vůbec všechny ty pobočky ve vašem městě? Kolik obědových pauz vám to asi zabere, než dáte dohromady všechny potřebné informace od těch nejlepších poskytovatelů. A jak vůbec vybrat, kam půjdete? Kterým poskytovatelům dát přednost? A jít do banky, nebo raději volit nebankovní společnost?

Nejrychlejší výběr

Není třeba se takto rozhodovat, ani obětovat několik obědů či dovolených, ani strávit drahocenný čas na cestách či ve frontách v různých institucích. Než byste obešli všechny banky i nebankovní instituce, přestalo by vás to hodně brzo bavit. Navíc spousta nebankovních půjček ani osobně vyřídit nepůjde, například většina krátkodobých půjček, takzvaných půjček před výplatou. A přijít o nabídku některých, možná hodně dobrých půjček, jen proto, že nemají žádnou pobočku, by byla velká škoda.

Porovnávejte online!

Úplně ze všeho nejjednodušší je projít si všechny možnosti online. Nemusíte ani znát názvy všech institucí a bank. Stačí použít nějaký online porovnávač půjček. Na internetu jich je k nalezení spousta. Do něj zadáte veškeré parametry, které by vaše půjčka měla splňovat. Její výše, výše splátky, doba splácení, případně i rychlost vyřízení či účel nebo další kritéria.

Výhody:

Takovéto porovnávání má opravdu spoustu výhod. A ne jen tak ledajakých. Toto jsou ty nejdůležitější:

  • Čas – Největší výhodou je to, že přehled o půjčkách, a to nebankovních i bankovních    půjčkách, získáte během několika málo minut. Ušetříte si tím velkou spoustu času,   který tak můžete strávit jinak a především lépe.
  • Vše na jednom místě – Nemusíte zjištěné informace složitě kompletovat a porovnávat. Jedna půjčka má výhodu „a“, druhá půjčka má „a“ poněkud nevýhodné, ale zase má     výhodnější „b“, třetí, zase „c“… To vše za vás udělá porovnávač.
  • Pohodlí – Nemusíte obcházet pobočky, složitě do nich cestovat a stát fronty, než na vás přijde řada. Vše zjistíte z pohodlí vašeho domova. Klidně z postele.
  • Úřední hodiny 24/7 – Nemusíte se ohlížet na otevírací dobu poboček. Ani nemusíte zjišťovat, jestli tam můžete o vaší obědové pauze, protože oni můžou mít pauzu   také… Přehled si můžete udělat kdykoliv vás napadne, klidně v neděli, ve svátek,   klidně o půlnoci.
  • Půjčku si můžete rovnou i vyřídit – A když najdete svého „vítěze“, nemusíte se na žádnou pobočku vracet. Pár písmen na klávesnici a kliků myší vás tam dostane cobydup. O         půjčku můžete rovnou zažádat, počkat si na schválení a pak už jen na vaše peníze.

 

Předvýběr online, finále offline

Pokud trváte na tom, že si přece jen chcete některé věci ověřit osobně, zeptat se na něco, co jste na internetu nenašli, nebo prostě jen potřebujete ten osobní kontakt, samozřejmě můžete. Na online srovnávačích si můžete udělat takový malý předvýběr. Další informace můžete dohledat přímo na webech jednotlivých poskytovatelů. Zde si doplníte informace, které na srovnávači nebyly a výběr opět zúžíte. Oběhat si pak můžete už jen pár svých favoritů.

Finální rozhodnutí už je pak jen na vás. Můžete si jít pro půjčku na pobočku, nebo si vyřídit rychlou půjčku online. To už je jen na vás.

You may also like...