Bratři Winkleovossovi

Jak bratři Winkleovossovi přišli ke svému jmění

Mnozí bohatí lidé se ke svému jmění dostali doslova jako slepí k houslím. Příkladem jsou například bratři Winkleovossovi, což jsou dvojčata, která jsou známá tím, že v minulosti žalovali Facebook. Právě tito muži se nyní pyšní jměním, po němž touží kdekdo z nás. Mnozí lidé vymýšlí byznys, jiný se snaží uchytit v profesi, která je dobře placená, ovšem ono stačí jen zažalovat Facebook a vysoudit miliony.

To je opravdu příběh toho, jak se bratři Winkleovossovi dostali ke svým milionům. Ještě když byl Facebook v plenkách a teprve se spouštěla naprosto první platforma nové sociální sítě, přišli bratři Winkleovossovi s tím, že to byl jejich nápad, který jim byl ukraden. I když to byl názor proti názoru, rozhodli se žalovat tehdy novou sociální síť Facebook, která se však hned po vypuštění stala světovým hitem.

Tehdy ještě mladý Mark Zuckerberg se sice pral a pral, bohužel pro něj bratři Winkleovossovi vysoudili neuvěřitelných 65 milionů dolarů.

Peníze byly použity na investiční účely

Je však třeba říct, že bratři Winkleovossovi použili své jmění na investiční účely. Kdo ví, jestli chtěli tehdy podpořit nové firmy v rozjezdu nebo jestli chtěli své vysouzené jmění navýšit o dalších několik milionů dolarů, důležité je, že peníze investovaly.

A ono se jim to vyplatilo. Bratři Winkleovossovi jsou zkrátka příkladem, že investovat se vyplatí. Jejich investice jim přinesly opět velké jmění, které se však rozhodli použít na vlastní kryptoměnu zvanou Geminidollars.

Kryptoměny vládnou světu

Kryptoměny ani zdaleka nejsou tou bublinou na trhu, o níž se z počátku spekulovalo, že praskne. Na trhu se drží už poměrně dlouhou dobu a bratři Winkleovossovi jsou si vědomi toho, jaký zájem kryptoměna nyní ve světě plném technologií a vymožeností budí. Lidé chtějí snadno a rychle zbohatnout, a tak těží a obchodují s kryptoměnami.

Nově mohou obchodovat i s kryptoměnouGeminidollars, což je kryptoměnavypuštěná na kryptoburzu.

You may also like...