Chcete zvýšit svou produktivitu? Používejte chytré mobilní aplikace

Chcete zvýšit svou produktivitu? Používejte chytré mobilní aplikace

Mnozí lidé mají problém s tím, že nejsou dostatečně produktivní. Zkrátka mají pocit, že by mohli být daleko produktivnější a že by mohli pracovat daleko efektivněji. Pokud patříte k lidem, kteří taky toto trápí, možná chcete vědět lék na zvýšení produktivity. Kupodivu to není tajemstvím, pomoct vám mohou mobilní aplikace, které si snadno stáhnete do mobilního telefonu.  

V současné době jsou aplikace považovány za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Vytváří se dnes a denně, některé jsou legrační, jiné jsou opravdu i přínosné. Dnes najdete mobilní aplikaci na cokoli si usmyslíte, dokonce i na zvýšení produktivity několik aplikací najdete.  

Pokud tedy opravdu toužíte po zvýšení vaší produktivity, prozraďme si několik aplikací, díky kterým se vám bude v práci opravdu dařit a díky kterým využijete svou pracovní dobu na maximum.  

Google Drive 

S aplikací Google Drive jste se možná už setkali. Jedná se o poměrně oblíbenou mobilní aplikaci, což není nic jiného než cloudové úložiště od společnosti Google. Díky tomuto úložišti je vaše práce vždy uložena a nemůže se ztratit. V rámci aplikace je možné nejen všechny dokumenty ukládat, ale také je sdílet nebo různě upravovat. Práce na konkrétních úkolech je tak daleko efektivnější, taky vám to šetří čas. Nemusíte jednotlivé dokumenty přenášet na nosičích. Snadno si dokumenty z počítače otevřete v telefonu a podobně.  

Todoist 

Znáte aplikaci Todoist? Pokud máte ve svém telefonu staženou mobilní aplikaci, která vám počítá kroky, toto bude dělat něco podobného. Jen vám to nebude počítat kroky, ale bude vám to počítat splněné úkoly, které jste během dne zvládli udělat. Díky tomu budete přesně vědět, jak produktivní jste daný den byli.  

Velkou motivací je to, že pokud splníte některý z úkolů, získáte body. A ty se vám poté sčítají a pomalu se tak posouváte k plánovanému cíli. Je to velice motivující aplikace, která vám opravdu zvýší produktivitu i o několik procent.  

You may also like...