ráno podnikatele

Vhodné ranní rutiny podnikatelů

Patříte do skupiny podnikatelů? Pak jistě máte několik svých každodenních rutin, které se staly vaší nedílnou součástí. Ranní rutiny jsou skutečně nedílnou součástí života každého podnikatele, což je dobře – díky každodenním rutinám dochází k perfektnímu nastartování člověka a je připraven fungovat takřka ihned po probuzení. Podívejme se na ty nejznámější rutiny podnikatelů, které se zaslouží každé ráno o to, že podnikatelé se vrhají do svého byznysu s čistou hlavou, prázdnou myslí a hromadou nápadů.

1) Jóga

Trvá to chvilku a dokáže to tak protáhnout tělo. To je jóga. Mnozí lidé se domnívají, že se jedná o bolestivé cvičení, ale opak je pravdou. Jóga je naopak to nejlepší, co po ránu můžete udělat. Nemusíte dělat zdlouhavé sety cviků, stačí, když párkrát pozdravíte sluníčko. Během jógy dojde k perfektnímu protažení, navíc se po ránu rozdýcháte a pročistíte svou mysl.

Jógu se naučili podnikatelé vykonávat i během polední pauzy. Je to především proto, že jim pomáhá pročistit hlavu po dopoledních schůzkách a jednáních.

2) Meditace

Pokud se podnikatelé probouzí nevyspalí, protože neustále přemýšleli nad zajímavými myšlenkami a nápady, ráno si dají několikaminutovou meditaci. Je to skvělé a nenáročné myšlenkové cvičení, které pomůže vyprázdnit mysl a uvolnit tělo. Do své firmy tak přichází odpočatí, s prázdnou myslí a otevřeností.

3) Brzké vstávání

Znáte byznysmena, který by si vyspával do desíti hodin dopoledne? Určitě ne. Podnikatelé totiž moc dobře vědí, že nejvíce toho mohou stihnout ráno. Ráno je jako dělané pro náročnější úkoly, odpoledne je člověk už unaven a raději se pustí do lehčích úkolů a jednání, které jsou na programu dne.

Budíček podnikatelů není pozdější než v osm hodin ráno, populárnější je ale sedmá hodina ranní, která není tak krušnou, jakou se zdá být na první pohled.

You may also like...