Vánoce se blíží, peněz je málo

Vánoce se blíží, peněz je málo – jak si rychle vydělat?

Vánoční svátky se nám pomalu ale jistě blíží. Pokud jste ještě nezačali s nakupováním vánočních dárků, je třeba začít. Přece jenom zanedlouho se do obchodů naženou davy lidí a začnou se prohrabovat v policích a v regálech. Je tedy skutečně lepší začít nakupovat nyní, když ještě není všechno vyprodané a kdy se ještě nestojí hodinové fronty u pokladen. Možná byste chtěli jít nakupovat vánoční dárky, ale bohužel na to nemáte dostatek financí. I to se může stát. Nemusíte ale čekat do výplaty, stačí si peníze obstarat trochu jinak. Jak? Poradíme vám!

Pracovní týden má většina z nás nastavený od pondělí do pátku. Jenom málokdo pracuje i o víkendu. Řada těch, kteří pracují o víkendu, pracují v obchodech, kde je otevírací doba bohužel i během víkendů. Jestli však nepracujete o víkendech, máte víkendy volné, což je pro vás naprosto skvělé! Můžete totiž tento čas využít k přivydělání si.

O víkendech se totiž nabízí největší množství brigád, které se obvykle vyplácejí hned po dokončené práci. Zrovna tak můžete zamířit do obchodů a za vydělané peníze můžete nakoupit vánoční dárky. Nijak tak nenarušíte svůj rodinný rozpočet.

Pokud se ptáte, jaké brigády jsou nejlépe o víkendech placené, přinášíme vám pár tipů:

• hostesky

Na skvělé peníze si přijdou dívky, ženy, slečny, které by chtěly volná víkend strávit jako hosteska. Jedná se o ochutnávku různých pokrmů v obchodech, jedná se o zastupování firmy na nějakém veletrhu nebo se může jednat o roznášení káv na nějaké firemní akci.

Je to naprosto jednoduchá práce, která obvykle trvá pět až deset hodin s tím, že hodinová sazba je minimálně sto třicet korun. Můžete si tak skvěle vydělat. Na internetu jistě najdete hromadu takových nabídek těchto prací, hostesky se hledají co víkend.

• stavba výstav, expozic

Teď tu máme něco pro muže. Pokud žijete ve velkém městě, často se potřebují schopní pánové, kteří by obětovali svůj volný den z víkendu, aby pomohli postavit nějakou výstavní expozici. Je to většinou náročnější práce, ale je taky dobře placená. Obvykle si za tuto práci odnesete minimálně dva tisíce korun. Je to však o štěstí – taková jednorázová brigáda se nenabízí hned a kapacita je většinou rychle naplněná.

You may also like...