V Applu se za všechno trestá

V Applu se za všechno trestá- i za únik videa s iPhonem X?

Je to už nějaký ten pátek, co se světu ukázaly nové produkty společnosti Apple. Jednalo se konkrétně o 12. září, kdy se všechny nové produkty reprezentovali v divadle Steva Jobse. Od té doby se toho mnoho změnilo – nejen, že lidé vyměňují své staré verze Apple zařízení za nové, ale taky se v samotném Applu propouštělo. Propustil se například jeden z vývojářů, a to proto, že jeho dcera se na Youtube chlubila svým novým iPhonem X. Je to však přestupek, který se trestá vyhazovem?

IPhone X svět podnikání v oblasti technologií posunul na naprosto jinou úroveň, na vyšší úroveň. Kdo by si jenom pomyslel, že se ve světě technologií skutečně zrodí tak geniální telefon, po kterém budou prahnout všichni na světě.

Než se nový iPhone X dostal na trhy do mnoha zemí světa, museli jsme si ještě chvilku počkat. Na trh k nám do České republiky dokonce přišel teprve na začátku listopadu, tedy dva měsíce po představení tohoto výrobku. Zhruba v polovině listopadu by se tak nové telefony měly dostat k prvním kupujícím. Už je zvykem, že v momentu, kdy nám přijde nový telefon, ukazujeme ho celému světu, a to nejen na sociálních sítích, ale taky na Youtube. Bohužel tento svět, v němž nám záleží na názoru ostatních, se pro jednoho z vývojářů Applu stal osudným.

Být zaměstnancem se někdy nevyplácí

Už jsou tomu čtyři roky, co vývojář Ken Bauer nastoupil do zaměstnání ve společnosti Apple. Bohužel delší dobu už ve společnosti nepobude, protože dostal vyhazov, a to z toho důvodu, že nechal svou dceru natočit video s novým iPhonem X. Samozřejmě nerozvážná dívenka se rozhodla ihned video publikovat na Youtube, kde získala miliony zhlédnutí během několika málo hodin.

Proč dostal vyhazov? Vždyť iPhone X už byl k vidění?

Možná si říkáte, že je hloupost, aby ho za to vyhodili. Jenže Apple má za to, že mohl (i když to neudělal) jako vývojář odhalit veřejnosti produkční verzi telefonu, což by pro Apple nebylo dobré. V budoucnu už Apple nechce být tímto mužem nijak ohrožován, proto dostal Ken Bauer padáka.

You may also like...