Už jste viděli Avengers: Engame? Film se zapisuje do historie, vydělává majlant

Už jste viděli Avengers: Engame? Film se zapisuje do historie, vydělává majlant

Už jste viděli unikátní snímek Avengers: Endgame? V současné době se o ničem jiném nemluví, tedy pokud nebereme seriál Hra o trůny, která napíná diváky každý týden. V poslední době do kin putuje jeden dobrý snímek za druhým, jen málokdo stihne v kině zkouknout naprosto všechno. Pokud jste se však zařekli, že za kino už utrácet nebudete, možná byste to měli ještě zvážit či udělat výjimku. Poslední díl Avengers je totiž v kinech a trhá rekordy. Zatím se jedná o vůbec první film v historii, který vydělal miliardu dolarů za první víkend. To zbořilo ostatně desítky dalších rekordů.  

Kdo by neznal filmové snímky od studia Marvel. Marvelovské filmy zbožňují malí i velcí, proto se nemůžeme divit tak velké sledovanosti nejen v českých kinech, ale také v zahraničí. Navíc se jedná o poslední snímek fantastických Avengerů, což si lidé rozhodně nemohli nechat ujít.  

Avengers boří předpoklady 

O úspěchu tohoto snímku se vědělo, předpokládalo se, že však během prvních pěti dnů mohl snímek překročit 800 nebo 900 milionů dolarů. Snímek však naprosto zbořil předpoklady, globální částka se během prvního víkendu zastavila na 1,2 miliardách dolarů. Analytici i fanoušci tak zůstali v naprostém úžasu, zlomilo se tím rovnou několik rekordů. V přepočtu tedy filmový snímek ze studia Marvel vydělal skoro třicet miliard korun za jeden jediný víkend.  

To se zatím nepodařilo žádnému snímku v historii 

Jak jsme zmínili, nový snímek Avengers: Endgame boří mýty. Zatím se žádnému snímku v historii nepodařilo překročit během takto krátkého času hranici jedné miliardy dolarů. Předchozí díl skončil na 640 milionech dolarů, což je nyní v porovnání s posledním dílem trochu slabé.  

Nový snímek aktuálně jdoucí v kinech Avengers: Endgame je poslední příběh Avengerů, uzavírá příběh marvelovského universa.  

You may also like...