Typy lidí, kteří nás jen okrádají o čas

Typy lidí, kteří nás jen okrádají o čas

Ať už šéfujete pobočce nebo jste vytíženým podnikatelem, v každém případě nemáte pravděpodobně času nazbyt. Snažíte se dnes a denně co nejefektivněji využít svůj čas k tomu, abyste byli dál než včera, abyste dosáhli nemalých věcí. Úspěšní lidé si jsou moc dobře vědomi toho, že čas je to nejcennější, co máme, proto s touto veličinou musíme nakládat co nejlépe to půjde. Proto bychom měli ze svého života vyhodit lidi, kteří nás opravdu jen okrádají o čas. A takových typů lidí je velmi mnoho.  

Dalo by se říct, že jsou všude kolem nás. Všude kolem nás jsou lidé, kteří nás jen okrádají o čas a se kterými bychom svůj čas neměli ztrácet. Prozraďme si konkrétní typy, které z života dostat co nejrychleji pryč.  

Lidé, kteří chodí pozdě 

Jací lidé nás nejvíce okrádají o čas? Jsou to lidé, kteří zásadně vždycky chodí pozdě. Když už jste s někým domluvení, bylo by skvělé, kdyby dotyčný přišel minimálně na čas. Kdyby se alespoň člověk zdržel akademickou čtvrt hodinu, nebyla by to taková tragédie, jako když se zdrží o víc jak půl hodiny. Lidé, kteří jsou nedochvilní, nás opravdu jen obírají o čas.  

Lidé, kteří rádi manipulují 

S jakými dalšími lidmi bychom neměli ztrácet čas? S těmi, kteří s námi manipulují. Pokud se mezi námi nachází lidé, kteří hrají na city, kteří chtějí docílit toho, abychom plnili jejich úkoly proto, že si myslíme, že je to naše povinnost, s těmi bychom taky neměli ztrácet svůj drahocenný čas, který můžeme věnovat jiným lidem, jež si to opravdu zaslouží.  

Lidé, kteří porušují dohody 

Není nic horšího než se opakovaně setkávat s lidmi, jež porušují dohody. Pokud již bylo něco domluvené, stvrzené podpisem, pak je to svaté. Neexistuje, že se poruší dohoda, pokud již byla uzavřená. V podnikání si na to dávejte dvojnásobný pozor, často vám může dát někdo kudlu do zad. 

You may also like...