pujcky

Rychlá půjčka bez registru

Jako houby po dešti se rozrostly nebankovní společnosti nabízející rychlé půjčky. Při sjednání takových půjček není nutné prokazovat příjem. Tyto půjčky jsou vhodné pro lidi v insolvenci. Lidé v těžkých životních situacích si v bankovních institucích nemají možnost peníze půjčit, proto se schylují k tomuto řešení. Další výhodou je rychlé sjednání. Zpravidla převedení částky či osobní převzetí netrvá déle než 24 hodin.

Pro to, abyste získali tuto snadnou půjčku bez registru musíte mít trvalé bydliště na území České republiky, musíte být svéprávní a musíte splňovat určitou věkovou hranici (běžně 18 – 60 let). Jak vidno, podmínek není mnoho. Firmy se předhání co do „výhodnosti“ těchto půjček. Hlásají, že jsou půjčky levné a výhodné a jistě se vyplatí půjčku uzavřít. Jak je to ale možné? Co je tedy zárukou těchto společností, že peníze určitě dostanou zpátky? Opravdu prokazují pouze dobrou službu lidem z dobré vůle?
Půjčky bez kontroly registru jsou pro spotřebitele nejméně výhodné, protože jsou pro věřitele velice rizikové. Přesto je nabízí většina nebankovních společností. Tyto půjčky mají velmi vysoký úrok.
Pokud se rozhodnete o využití tohoto druhu půjčky, řiďte se pravidly: pečlivě si přečtěte smlouvu, kterou podepisujete a splácejte včas. Pokud totiž nebudete plnit často zapeklité podmínky splácení, čekají vás nemilosrdné úroky, které bývají velmi neúměrné a pro dlužníky často existenčně neúnosné.

You may also like...