Virtuální asistent: Práce pro zdravé i handicapované

Virtuální asistent: Práce pro zdravé i handicapované 

Vždy jste si přáli stát se součástí nějaké společnosti, ale kvůli svému fyzickému handicapu to nebylo možné? Práci virtuálního asistenta můžete vykonávat i z pohodlí svého bydliště. Vyděláte si na živobytí a stanete se součástí společnosti, o které jste snili.  

Práce z domu? Žádný problém 

Pro mnoho lidí s fyzickým omezením je dnešní doba přínosná. Zatímco dříve by byli odkázáni na sociální pomoc státu, nyní se sami mohou aktivně podílet na svém příjmu a příběhu svého života. Práce, které lze z domu vykonávat, se v poslední době velmi významně rozšířily. Zatímco před lety doma pracovali finanční poradci nebo zástupci některé z MLM firem, dnes je to celá řada dalších profesí. Virtuální asistent je jednou z mnoha.  

Spolupracujete s různými subjekty 

Mnoho firem si již nemůže platit své vlastní asistenty, kteří by se starali o administrativní záležitosti nárazového charakteru. Proto si čím dál častěji volí virtuální asistenty. A zde přichází jedna příjemná zpráva – nikdo se nezajímá o to, jak asistent vypadá, nebo zda má nějaký handicap. To představuje výhodu pro nás, kdo máme jisté zdravotní omezení. Spolupráci tak můžete navázat s mnoha subjekty, kteří si budou objednávat vaše služby. Stačí vám telefon a internet. A funkční počítač.  

Co je náplní práce asistenta?  

Virtuální asistent se věnuje běžné agendě dané firmy. Může se jednat o zajišťování a objednání letenek, o ubytování členů firmy na služební cestě, nebo třeba o organizaci mimořádných schůzek a eventů. Zkrátka a jednoduše vykonáváte vše, jako byste byli jedním ze členů týmu. Jste zde ale pro více hráčů, což zvyšuje možnost vašeho výdělku. Můžete se také starat o vyřizování telefonátů, nebo o e-mailovou korespondenci dané firmy.  

Práci virtuálního asistenta vykonávají lidé s volnou živností, nebo také osoby, které mají přímo pracovní smlouvu s některou z firem. 

You may also like...