Tesla bude mít v Praze svůj vlastní servis

Tesla bude mít v Praze svůj vlastní servis

O automobilce Tesla nemusíme mluvit dlouho. Jedná se o automobilku, která je známá zejména díky svému zakladateli Elonu Muskovi. Právě Elon Musk stojí za automobilkou Tesla, která se však už delší dobu nachází na hranici mezi krachem a prosperitou. Samotný Elon Musk přiznal, že zejména konec roku je pro inovativní automobilku velmi náročný, on sám musí pracovat i devatenáct hodin denně, aby automobilku udržel v posledních měsících nad vodou. Automobilka je zkrátka zadlužená, bohužel je to proto, že jsou vozy nedostupné pro běžné smrtelníky. I proto se dává nový model automobilky Tesla za už trochu adekvátní hodnotu. Kromě nového modelu je novinkou také to, že automobilka Tesla se chystá otevřít v Praze servis.  

Nejpozději v březnu má být v Praze otevřeno první servisní středisko v České republice. Řada lidí se ptá, proč tomu tak bude, vždyť se u nás vyskytuje málo řidičů, kteří vlastní inovativní automobily Tesla. Opak je však v pravdou, v České republice a také na Slovensku se nachází až devět stovek řidičů, kteří museli v případě potřeby vyhledávat německé nebo rakouské dílny této automobilky. Díky nově otevřenému servisu v Praze budou moct své vozy vozit už blíže.  

Řidiči tak nebudou muset do Mnichova nebo Norimberku 

Díky nově otevřenému servisu, který bude otevřen nejpozději v březnu letošního roku v Praze, se řidičům a zároveň majitelům automobilky Tesla výrazně uleví. Nebudou totiž muset v případě potřeby jezdit až do Mnichova nebo do Norimberku, ale budou mít cestu do servisu výrazně kratší.  

Podle všeho jsou už nyní vypsány pracovní pozice na techniky, manažery a také na poradce pro servis a náhradní díly.  

Důležitost českého trhu roste 

Automobilka klade v poslední době velký důraz na český trh. Podle nich se stává český trh velmi důležitý, proto právě zde bude nový servis určený všem majitelům automobilů značky Tesla.  

Aktuálně je modelů S a X registrováno v České republice kolem sedm stovek, dvě stě těchto modelů je registrováno na Slovensku. 

You may also like...