Steve Jobs ovlivnil miliony z nás

Steve Jobs – muž, jenž ovlivnil miliony z nás

V současné době se dá zbohatnout skutečně jakkoliv. Chce to mít jenom nápad, který se nesmíte bát realizovat. Pokud patříte k lidem, kteří se bojí, nikdy se do podnikání nevrhejte, protože strach do podnikání nepatří. Je třeba neustále věřit svému nápadu a nesmíte se bát, že by vás jeho zrealizování mohlo přijít na mizinu. Uvažujte jako Steve Jobs.

Určitě jste o Stevu Jobsovi slyšeli. Jedná se o člověka, který věřil svému nápadu, který si šel za svým nápadem přes překážky. Stál za ním, i když mu nikdo jiný nevěřil. A nakonec vynalezl něco, co ovlivnilo nejen naši generaci, ale ovlivní to jistě i generace další.

O Stevu Jobsovi je toho napsáno dneska skutečně hodně. Kromě knížek se natočilo i mnoho filmů, z nichž ten nejznámější je ten, v němž hlavní roli hraje Ashton Kutcher.

Muž, který změnil svět

Každý vynález či vymoženost, kterou dneska bereme jako samozřejmost, byla kdysi jenom nápadem, který se nebáli lidé zrealizovat. I firma Apple, kterou dneska symbolizuje nahryznuté jablíčko a která je známá hlavně svými chytrými telefony iPhone, byla jenom nápadem, za kterým nejdříve musel člověk stát, aby se skutečně zrealizoval.

Steve Jobs, který se narodil v roce 1955, věřil a následně i firmu stvořil. Dneska ho známe jako zakladatele firmy Apple a jako nejvýraznější osobnost počítačového průmyslu za posledních čtyřicet let.

Kdo nemá Apple, jako kdyby nebyl

Samozřejmě firma Apple dneska nenabízí jenom iPhony, které mají svůj vlastní operační systém iOS, ale taky je to firma, která nabízí nabíjecí zařízení, sluchátka, iPody, MacBooky či jiné podobné technologie, které chce člověk mít už jenom z toho důvodu, že prošly rukama Steva Jobse.

Apple má samozřejmě i dneska celou řadu konkurentů, přesto si stále udržuje tu svou klientelu a neustále přichází s novinkami, které si svět zamiluje. Například bez iPhonu X si dneska někteří už neumí představit svůj život.

You may also like...