Richard Branson a jeho nový lodní byznys

Richard Branson a jeho nový lodní byznys

Ve světě podnikání najdeme mnoho lidí, k nimž bychom měli vzhlížet. Hlavně podnikatelé si nachází své idoly, od nichž se učí a od nichž se inspirují. Pro mnohé podnikatele je například idolem americký miliardář Richard Branson, který se sice neřadí do první pětice těch nejbohatších lidí světa, ale řadí se k těm nejuznávanějším miliardářům. Jeho jmění neustále roste, proto se rozhodl opět investovat a rozjet další byznys. Tentokrát se jedná o lodní byznys. Pojďme společně odhalit, co vlastně tento muž zamýšlí!

Richard Branson má peníze a moc dobře ví, že pokud peníze jsou, může změnit svět k lepšímu. Například neustále se zajímá a snaží o zmírňování globálního oteplování, dále se taky snaží o efektivní dopravu do vesmíru (což bude jistě hit budoucnosti), ale aktuálně svou veškerou pozornost věnuje lodní dopravě, kterou by chtěl pomocí své společnosti Virgin Voyages rozjet už během necelých tří let.

O co se bude jednat?

Tentokrát si tento dolarový miliardář usmyslel, že nabídne klientům luxusní lodní přepravu, a to díky své lodi, které pojme zhruba tři tisíce pasažérů, k tomu pojme i další tisícovku personálu a samozřejmě musíme zmínit i to, kolik loď uveze, a sice 110 tisíc tun. Člověk neuvěří, pokud se na lodi skutečně neprojede.

Projet se bude moct člověk už v roce 2020. Je to neuvěřitelné, ale skutečně během necelých tří let chce Richard Branson skutečně vyjet na první cestu, která povede z krásné a slunné Miami.

Můžu si rezervovat místa?

Už zanedlouho si budete moct dokonce rezervovat svá místa. Richard Branson očekává, že bude takový enormní zájem o tuto plavbu, proto se rozhodl, že místa se budou moct dát rezervovat, ale jenom tak, že se zaplatí poplatek ve výši 500 dolarů. Je to jakási pojistka, že se plavby skutečně účastníte (500 dolarů z kapsy nevyhodí ten, kdo na plavbu jet nechce).

Návštěvníci si budou moct vybírat z mnoha pokojů, z nichž velká část je dvoupokojová a s výhledem na oceán.

You may also like...