Máte velmi nízký příjem? I pro vás existují půjčky

Máte velmi nízký příjem? I pro vás existují půjčky

Každý člověk se může dostat do prekérní situace, kdy si potřebuje půjčit. Bohužel mnozí lidé se domnívají, že to bez vysokých příjmů nepůjde. To je však omyl. Půjčit si můžete i bez vysokých či průměrně vysokých příjmů, půjčit si mohou samozřejmě i ti, kteří mají příjmy opravdu nízké. Vždyť i takovým lidem je třeba podat pomocnou ruku, i tyto lidi je třeba zachránit, aby neskončili třeba pod mostem nebo aby měli co jíst. Stejně jako lidé s vyšším příjmy, tak i lidé s příjmy menšími mohou trpět tím, že týden do výplaty je moc dlouhý. Proto právě pro ně máme několik tipů na půjčky, které je možné získat i s malým příjmem.

Dnes na finančním trhu najdeme hromadu zajímavých půjček. Některé jsou méně atraktivní, jiné více atraktivní, v každém případě jsou to záležitosti, které se mohou stát našimi spasiteli. Pokud je týden do výplaty moc dlouhý, pokud se vyskytnou mimořádné výdaje nebo pokud chcete dětem zaplatit kroužek, mohou půjčky pomoct. I lidem s nižšími příjmy mohou půjčky pomoct, jelikož existují takové, které se na výši příjmů neptají.

Zaplo.cz

Jednou takovou půjčkou je půjčka Zaplo.cz, která je dnes jednou z nejznámějších. Pro nové klienty je zcela zdarma, navíc je možné si půjčku vyzvednout třeba v síti novinových stánků společnosti Geco. Horní hranice této půjčky je dvacet tisíc korun.

Tesco půjčka

Další dnes velmi známou půjčkou i pro lidi s nižšími příjmy je Tesco půjčka, která je poskytována ve spolupráci se společností Home Credit. Půjčka je vhodná hlavně pro ty, kteří nakupují často v síti prodejen Tesco. Získají totiž body za každou uhrazenou splátku, které je pak možné při nakupování využít.

MONETA Expres půjčka

Půjčkou s nízkým příjmem je také MONETA Expres půjčka, která je půjčkou nedávno přejmenované GE Money Bank. Podmínkou získání této půjčky je příjem dosahující pěti tisíc korun měsíčně, tento příjem je třeba doložit. Není to však závratný příjem, který by nebyl snadno doložitelný.

You may also like...