nebankovni pujcky

Jaké jsou ty nejlepší nebankovní půjčky na trhu? Víme to!

Většina z nás se setkala určitě se situací, kdy nebyla schopna zaplatit účty. Nebo něco horšího – mohlo se klidně stát, že jste nezaplatili něco, o čem jste ani netušili, že to zaplatit musíte. V tom případě (pokud se jedná o velké částky) je zapotřebí půjčit si. Jelikož částka není malá, rodinu a blízké z tohoto vašeho konfliktu chcete vyřadit z kola ven. Vždyť nemusí vědět o všem, co se děje ve vašem životě. A tak si tedy půjčíte od nějaké instituce. Poslední dobou jsou oblíbené nebankovní půjčky, které v sobě nesou různé výhody, ale také (většinou rafinované skryté) nevýhody. Než se tedy pustíte do nějaké takové, nejdříve si vyhledejte na internetu, do jakých je dobré se pouštět či naopak kterým se raději vyhnout.

1. Sumo půjčka

Na první příčce často naleznete Sumo půjčku. Jedná se o půjčení si od pěti do dvou stě tisíc. Úrok zde činí přibližně šest procent, což se neřadí zrovna k nejnižším, ale také k nejvyšším možným úrokům.

2. Ninja půjčka

Pokud jste oblíbenci televizních pořadů a často sledujete televizi i s reklamami, jistě jste si povšimli upoutávky nejen na Zonky nebo Japonskou půjčku, ale také na Ninja půjčku. Jedná se o vítěze testu spokojenosti. Jelikož si můžete půjčit pouze malé částky, a to od pětistovky do pěti tisíc. Úrok zde činí nula procent! Což je fantastické. Jelikož se jedná o půjčení si opravdu menších sum, splácení nebude až tak složité. Nestane se vám tedy, že byste museli splácet půjčku půjčkou.

3. Zaplo

„Zaplo, nezaplo, zaplo!“ tak zní slova opět známé propagační reklamy, jež běží v televizi takřka nonstop. Ujala se krásného třetího místa. Není se čemu divit, úroková sazba činí opět nula procent a půjčit si můžete od tisíce až do dvou set tisíc korun. S takovým úrokem si tolik tisíc jen tak v kdejaké nebankovní instituci opravdu nepůjčíte. To si můžete být jisti.

You may also like...