Jak ušetřit při nákupech na internetu

Jak ušetřit při nákupech na internetu

Dnes na internetu koupíte skoro všechno od knih, oblečení až po jídlo, pití nebo třeba autodíly. Nákupy přes internet mají navíc mnoho výhod. Všechno vyřešíte z pohodlí domova, takže nemusíte jezdit do obchodu a například řešit dopravu těžších kousků. Díky online srovnávačům si navíc vyberete e-shop, kde mají danou věc nejlevnější. A to ještě není všechno, protože existují další tři způsoby, jak ušetřit při nákupech na internetu.  

Hledejte slevové kódy 

Na internetu už je dnes velká konkurence, takže se jednotlivé obchody předhání v tom, kdo zaujme zákazníky. Vznikají nejrůznější věrnostní akce i slevové kupóny. Zpravidla jde o procentuální slevu či například kód na dopravu zdarma. A kde je najdete? Seznamům slevových kódů jsou věnované celé portály, jejichž sledováním můžete ve výsledku značně ušetřit. Přijít mohou také do emailu, v letáku, jako součást předchozí objednávky a podobně.  

Sledujte e-maily s nabídkami 

V rámci snahy o zaujmutí chodí do e-mailů spousta reklamních nabídek. Některé jsou opravdu výhodné, jiné jsou spíše do počtu. Záleží na tom, co zrovna hledáte. Občas se zkuste podívat do své e-mailové schránky a projděte si došlé nabídky. Možná vás některá překvapí a rozhodnete se jí využít. A pokud od jedné značky dlouho chodí otravné e-maily se špatnými nabídkami, můžete rovnou zrušit odběr newsletteru a trochu tím ulevit své virtuální schránce.  

Využívejte cashback 

I v situaci, kdy nevyužijete žádný slevový kód ani nabídku z e-mailu, můžete ušetřit. Stačí nakoupit přes některý z cashbackových portálů a část ceny z nákupu se vám vrátí. Tyto peníze si můžete šetřit a využít je pro další nabídku, případně je po dosažení určitého limitu vybrat. Většinou navíc platí, že čím vyšší hodnota vaší objednávky, tím více peněz se vám vrátí.  

You may also like...