Investujte do akcií. Prozradíme, jaké letos budou nejúspěšnější

Investujte do akcií. Prozradíme, jaké letos budou nejúspěšnější

Máte v kasičce něco naspořeno a chcete peníze investovat? Chcete je zvýhodnit, přijít k většímu obnosu? V současné době se nabízí mnoho možností, do čeho můžete investovat. Investovat můžete opravdu do lecčeho, například se nabízí investice do alternativních investic, jako jsou druhy alkoholu nebo umění. Pokud ale chcete získat větší zvýhodnění a nebojíte se riskovat, nabízí se také možnost investovat do akcií. Právě akcie jsou totiž to, čemu se bude letos dařit.  

I když mnozí analytici hrozí tím, že přijde ekonomické zpomalení či krize, stejně se vyplatí do akcií firem investovat. Abyste však neinvestovali do špatných nebo nevýdělečných akcií, prozradíme vám, jaké akcie budou letos nejúspěšnější.  

Akcie společnosti Nike 

Stále nevíte, do jakých akcií jaké společnosti investovat? Co třeba zvážit akcie společnosti Nike? Letos by se podle odhadů mělo značce Nike dařit, a to především díky Letním olympijským hrám, které budou zahájeny v japonském Tokiu na konci července. I díky tomu výrazně vzrostla poptávka po oblečení a obuvi této značky, a tak se právě akcie společnosti Nike dají označit za atraktivní investice. Navíc se společnost Nike svými produkty stává značkou, která podporuje lidi v aktivnějším a také zdravějším životním stylu.  

Akcie společnosti Nvidia 

Pokud bychom měli mluvit o nejnadanějších akciích, mluvili bychom o akciích společnosti Nvidia. Společnost má nyní na trhu rovnou tři byznysy, což je naprosto skvělé. Ještě lepší je fakt, že všechny tři společnosti zažívají v posledních letech růst. Navíc se v posledních pár měsících klade opravdu velký důraz na vývoj umělé inteligence, a tak se nemůžeme divit stále rostoucímu zájmu o akcie zmiňované firmy. 

Akcie společnosti Coca-Cola 

I když se neustále preferuje zdravý životní styl, Coca-Cola je něco, kvůli čemu občas zahřeší naprosto každý.  

You may also like...