Chcete uspět? Vezměte si k srdci pravidla úspěchu od zakladatele hotelů Hilton

Chcete uspět? Vezměte si k srdci pravidla úspěchu od zakladatele hotelů Hilton

Chcete se stát úspěšným člověkem? Chcete uspět? V tom případě doporučujeme inspirovat se příběhy lidí, kteří jsou úspěšnější než vy sami. Nejeden úspěšný člověk radí méně úspěšným lidem, jak jít za úspěchem, jak jít za vítězstvím. O svá pravidla vedoucí k úspěchu se kdysi podělil i Conrad Hilton, kterého můžete znát jako zakladatele obrovského řetězce hotelů Hilton, respektive jako zakladatele řetězce Hilton Family Hotels. Jeho úspěch je opravdu obrovský, vždyť založil společnost, která dnes vlastní více jak pět set hotelů po celém světě.  

Conrad Hilton se svým podnikáním začal ke konci minulého století. I když se z počátku jeho podnikání dařilo, když přišla hospodářská krize, najednou bylo všechno pryč. Po letech se však vzchopil a rozjel obrovský byznys s hotely, který neměl ve světě obdoby. Uspěl a posléze se tak podělil o několik pravidel, která podle něj vedla k jeho úspěchu.  

Musíte najít svůj talent 

Zakladatel hotelů Hilton byl vždy toho názoru, že člověk je pro něco stvořen, že má nějaký talent, na kterém by měl pracovat. Podle něj je základním kamenem úspěchu to, aby člověk našel svůj talent, aby našel to, co ho naplňuje a co ho baví. Jen tak lze posléze uspět. On svůj talent našel ve vedení hotelů, v čem spočívá váš talent? 

Vždycky rozmýšlejte ve velkém 

Když budete myslet v malém, málo se vám taky dostane. Pokud budete myslet a také konat ve velkém, přijdou k vám velké věci. To byla jedna z mnoha životních filozofií Conrada Hiltona, který věřil, že člověk musí být hlavou v oblacích, aby se mu podařilo vybudovat velké věci. Často říkával, že na dosáhnutí velkých věcí musíte mít velké sny.  

Žijte s radostí 

Pan Hilton byl zastáncem názoru, že každý člověk by měl žít s radostí v srdci a s úsměvem na rtech. Entuziasmus je totiž to, co pomáhá v mnoha životních chvílích – když jste na dně nebo když se zrovna nedaří, ta radost v srdci vždycky zpříjemní jakýkoli moment. Navíc díky tomu budete působit mileji a vstřícněji, vypěstujete si tak daleko lepší vztahy se svým okolím.  

You may also like...