3 tipy co dělat, když potřebujete ihned peníze

3 tipy co dělat, když potřebujete ihned peníze

Někdy se životní situace změní ze dne na den a vy stojíte před nelehkým úkolem: Potřebujete své finance ihned, ideálně v řádu několika dnů. Poradíme vám, co v tomto případě dělat.  

Výkup vozidel nabízí maximální částku 

Jestliže máte vozidlo, můžete své finance získat již druhý den od podpisu smlouvy. Výkup vozidel vám nabídne maximální částku a za přepis a právní servis neplatíte vůbec nic. Tímto způsobem získáte finance na účet, nebo také hotovost, ihned po podpisu smlouvy. Výkup auta zajišťuje odkoupení i bouraných vozů, nebo také aut, na která se vztahuje leasing. Za váš vůz vždy získáte maximální částku, nemusíte si lámat hlavu s přepisem, a své finance máte ihned k dispozici. Šetříte tak také čas, který byste museli investovat do prodeje svépomocí.  

Bazar předmětů 

Každý z nás máme v domácnosti předměty nebo kusy oděvů, které nevyužíváme. Přitom existuje mnoho lidí, kteří naše nevyužívané kuchyňské potřeby, nářadí, oblečení, nebo hračky po dětech skutečně uvítají. Předměty nafoťte mobilním telefonem a vložte je na své sociální sítě, nebo na bezplatné inzertní servery. Vždy upřesněte lokalitu, ve které se nacházíte, abyste měli jistotu, že se informace dostane k relevantnímu publiku. Prodejem předmětů z domácnosti či potřeb do dílny a zahrady se vám podaří rychle získat finance, které potřebujete.  

Vlastní tvorba 

Máte koníček, který by se mohl stát zdrojem vašich bočních příjmů? Milujete chov slepic, jejichž vajíčka můžete prodávat? Dokážete krásně vymalovat místnosti v bytě? Nebo se již dlouho věnujete hobby svařování, nebo třeba šití? Zúročte svůj um a dovolte svému okolí, aby využil některé z vašich služeb za smluvenou částku. Možná zjistíte, že jste nejen získali potřebné finance, ale také nový životní směr, který vás bude bavit.  

Existuje mnoho způsobů, jak získat své finance v co nejkratším čase. Který oslovil vás?  

You may also like...