levné sídlo

Založte si svou firmu snadno a rychle. Získejte levné sídlo

Při zakládání nové firmy máme dnes v zásadě dvě základní možnosti. Tou nejsložitější cestou, kterou si můžeme vybrat, je pustit se do všeho sami. Zajisté se u toho mnohému novému přiučíme a bude to poučná lekce zejména v boji s úřady, ale velkým přínosem pro naše podnikání to určitě nebude. Proto je zde naštěstí jednodušší cesta, a to přenechat založení naší firmy společnostem, které se tím zabývají.

Administrativa jednoduše

Takové společnosti vám nabízejí řadu způsobů, jak můžete jejich prostřednictvím svou novou firmu založit. V prvé řadě je samozřejmě potřeba si ujasnit, jaký druh obchodní společnosti chcete provozovat. Při zakládání společnosti tak máte na výběr hned z několika scénářů. Těmi jsou v podmínkách České republiky zpravidla tyto:

  • Společnost s ručením omezeným
  • Akciová společnost
  • Veřejná obchodní společnost
  • Komanditní společnost

Samozřejmě nejoblíbenější je klasické „eseróčko“. Nicméně podle toho, kterou variantu zvolíte, se také budou odpovídajícím způsobem lišit administrativní cesty, kterými lze dosáhnout vašeho cíle, tedy založení vaší nové firmy. Jakmile budete mít jasno v tom, kterou variantu zvolíte a oslovíte některou z firem specializujících se na společností, tak vás za nevelký poplatek celým procesem provedou. Vy sami toho nebudete muset mnoho udělat, a tak minimalizujete možnost chyb a prodražení celého procesu.

Novým trendem je virtuální sídlo

Jakmile máte za sebou všechny peripetie spojené s vyřizováním živností, zápis do obchodního rejstříku či registraci daním, je potřeba také vyřešit, kde bude mít vaše firma sídlo. Velmi oblíbené je dnes tzv. sídlo virtuální, a to zejména s ohledem na úsporu nákladů. Můžete si zařídit klidně virtuální sídlo v Bratislavě, které vám zajistí lukrativní adresu za rozumnou cenu. Ta může být nižší s ohledem na to, že se jedná o sdílenou kancelář, kde sídlí několik firem. Vy zde budete mít k dispozici své zázemí, možnost přijímat poštu nebo si pronajmout prostory pro schůzky s klienty.

You may also like...