Rychlá půjčka s exekucí. Jde to vůbec?

Byla na vás uvalena exekuce a vy řešíte, jakým způsobem ji co možná nejrychleji splatit? Je jasné, že jste se dostali do nezáviděníhodné situace a pro banku se z hlediska půjčky stáváte nevhodným kandidátem. Ideálním řešením mohou být některé nebankovní půjčky, které půjčují i klientům, kteří se díky exekuci dostali do finanční krize. 

Půjčky pro dlužníky 

Rychlé půjčky nabízejí dlužníkům velice výhodné podmínky, které si sami volně regulují bez dohledu české národní banky. O tento typ půjček mohou žádat klienti ve věku 18 – 65 let, u kterých je možné prokázat alespoň minimální dosažitelný příjem, tudíž jsou schopni půjčku splácet. Peníze je možné získat během pár minut bez nutnosti dokládání výpisu z registru dlužníků nebo do registru exekucí. O půjčku navíc můžete žádat přímo z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Po následném odeslání vám bude žádost schválena a do 24 – 48 hodin budete mít peníze připsané na vašem účtu. 

Možné využít na cokoliv 

Rychlou půjčku pro dlužníky je možné využit na cokoliv. Jedná se o takzvaně bezúčelnou půjčku, jejíž využití není nutné následně dokládat. Můžete tak vyplnit díru v rodinném rozpočtu, zaplatit složenky nebo nečekané výdaje. Peníze je možné využít i k refinancování exekuce. 

Nebankovní společnost dlužníkům nejčastěji půjčuje prostřednictvím rychlých půjček bez zajištění a bez registru. V takovém případě je možné získat pouze menší finanční obnos, který však pro vás může být vzpruhou. Zvolit si můžete i půjčku se zástavou, kdy ručíte nemovitostí a získat můžete půjčku několikanásobně vyšší. 

Dalším typem jsou takzvané revolvingové úvěry, kdy peníze získáte do dvou dnů a po šesti řádných splátkách je vám výše půjčky navýšena. 

Nejoblíbenějším typem půjček pro dlužníky jsou půjčky do výplaty. Zde klient získá relativně malou částku, která mu však může pomoci vyřešit finanční závazky, na které již nezbyly peníze. Typickým příkladem mohou být kroužky pro děti, účet za telefon, nákup vánočních dárků a podobně. 

You may also like...