David Rusňák

Jak nejlépe zhodnotit své úspory? Rusňákova DRFG si s tím poradí

Situace na českém trhu je poslední dobou velmi příznivá. Žádná výrazná krize nepřišla, a i intervenci naší měny ekonomika statečně ustála a nadále roste. Češi bohatnou a zůstává jim tak více volných prostředků, které se nebojí investovat. Je pravda, že ve zhodnocování svého jmění jsme my Češi ještě zdrženlivější a bojíme se chodit do přílišného rizika, ale i tak si uvědomujeme, že na soukromé letadlo si ukládáním peněz do matrace nenašetříme.

Pakliže i vy patříte k těm, které by své finance rádi zhodnotili, a i přes pročítání veškerých diskuzí jste si nevybrali to své, vsaďte na jistotu. Investiční skupina DRFG pod křídly Davida Rusňáka, si v této záležitosti umí hravě poradit. Před časem vytvořili z těch nejúspěšnějších konzultantů skupinu zvanou ELITA. Těchto 20 nejlepších obchodníků má od firmy maximální podporu a je dbáno i na jejich pravidelná profesní školení. Jak ale sami říkají, nejvíce jim přináší vzájemná výměna zkušeností z terénu a hromadné diskuze.

O zakladateli Davidu Rusňákovi najdete více informací zde: http://davidrusnak.cz/

DRFG chce jít blíž široké veřejnosti

Nejoblíbenější formou investování v naší zemi jsou jednoznačně nemovitosti. Přestože fond AIF Real Estate Fund není na trhu příliš dlouho, má skvělé výsledky, a i přes dřívější obavy nemá ani žádnou výraznou konkurenci. Původně se do tohoto fondu mohli zapojit pouze kvalifikovaní investoři, ale díky změně zákona je teď zpřístupněn i běžným klientům. Fond chce jít ještě blíže široké veřejnosti, a to především tak, že sníží minimální vklad. Tím vznikne možnost finanční prostředky ukládat pravidelně a stane se tak lákavějším.

Vhodným způsobem, jak rozložit své portfolio, jsou bez diskuze dluhopisy. V současné situaci jim trh příliš nepřeje, a to ať už mluvíme o municipálních, korporátních nebo dokonce státních. I přes tyto překážky si manageři v podílovém fondu DRFG umí poradit, a tím klientům zajistit příznivé zhodnocení.

Pakliže je vaším snem skutečně našetřit si na letadlo, nenechte své peníze ležet na účtu a obraťte se na investiční skupinu Davida Rusňáka. Profesionální přístup i velké znalosti konzultantů DRFG vám pomohou přiblížit se vašemu snu.

Další články na téma: DRFG a David Rusňák

You may also like...