Když nemáte vyřešenou bezpečnost práce

Když nemáte vyřešenou bezpečnost práce a PO, obraťte se na Extéria

Bezpečnost práce a požární ochrana je něco, na co musí myslet každý podnikatel. Jedná se o zákonnou povinnost, kterou bohužel zanedbává velká spousta podnikatelů. Pokud patříte k těm, kteří nemají o BOZP a PO ani zdání, je načase to vyřešit. Pokud se totiž stane, že by k vám zavítala neohlášená kontrola ze státní správy, takzvaně si na vás „smlsne“ a udělí vám nehezky vysokou pokutu. Naštěstí je tu firma Extéria, na kterou se může podnikatel vždy obrátit.

V současné době v oblasti BOZP a PO podniká nejedna firma. Mnohé firmy nevědí, na koho se obrátit, protože nechtějí spadnout do rukou firmy, která je neférová nebo která by je mohla potopit v případě, že by neohlášená kontrola opravdu přišla. Proto si nechte poradit a obraťte se na firmu Extéria, kterou na internetu chválí desítky spokojených klientů a má tedy nadmíru dobré recenze od svých klientů.

Firma však za sebe mluví sama, nemusí za ni mluvit spokojení klienti, kterých je v současné době několik tisíc. Mluví za ni její služby a také kvalita poskytovaných služeb.

Jaké jsou služby firmy Extéria?

Firma Extéria se už dlouhá léta zaměřuje na bezpečnost práce a požární ochranu. Dokáže firmě pomoct s veškerou dokumentací, obstará také pravidelná školení, na která bohužel nemá většina podnikatelů čas. Kromě toho si poradí se vším dalším, co s bezpečností práce a PO souvisí.

Proč si vybrat právě firmu Extéria?

Za firmu mluví zejména kvalita služeb. Mnozí lidé by si řekli, že kvalitní služby budou velmi drahé, ale opak je pravdou. Firma Extéria má v porovnání s konkurencí skutečně skvostné ceny, které se však v žádném případě neodráží na kvalitě služeb. K plusům firmy patří i telefonická podpora, která je doslova vyšperkovaná.

Co je ještě větším plusem, je to, že když je problém, lze vyřešit na jakékoli pobočce firmy. Není nutné chodit na pobočku, na které byla zřízena smlouva. K dispozici je jakákoli pobočka firmy.

You may also like...