EET

EET: Dbejte na svého dodavatele

Elektronická evidence tržeb ke konci loňského roku udělala spoustu komplikací a problémů. Rychlé schválení zákonu a následná první vlna byla náročná hned pro několik podnikatelů. Část z nich se také rozhodla skončit. Kdo ví, jak tomu během následující vlny, která přijde na začátku března, bude. Jistě se zaleknou další podnikatelé. Nejvíce se obávají trafiky, protože tito drobní živnostníci nemají finance ne na koupi pokladny, ale na následující činnost ve společnosti EET. Myslí si, že jejich spolupráce by nebyla výhodná a celkově by přinášela jen problémy.

Podle statistik je ale elektronická evidence tržeb otázkou dobrého dodavatele. Pokud si seženete dobrého dodavatele, nebudete mít sebemenší problémy s dalším provozem vašeho podniku. Mnoho levných pokladen totiž není schopno pomoci ve chvíli, kdy potřebujete. Proto se možná vyplatí raději si připlatit a dočkat se případné pomoci v době nouze.

Renomovaný dodavatel vždy zajistí špičkovou podporu. Samozřejmě vše není jen o dodavateli, kterého seženete na poslední chvíli. Je potřebné, abyste si pokladnu pořídili v dostatečném předstihu. Nejedná se totiž o nic jednoduchého, pokud vedete velký podnik. Je nutné, abyste se s ní řádně seznámili. Mnohé problémy totiž plynou ze špatného používání. Tedy i v tomto případě platí, že pokud se něco dělá na poslední chvíli, většinou to špatně dopadne. Navíc velké riziko představuje především to, pokud o potřebný certifikát zažádáte těsně před posledním možným termínem.

Jestliže si seženete kvalitního dodavatele EET, budete mít zaručenou nejen neustálou podporu tehdy, kdy budete potřebovat pomoct, ale také vám zajistí i mnoho usnadnění. Spoustu dodavatelů těchto pokladen totiž od prvního března zavede do svých systémů i řadu výhod, mezi které se bude například řadit snadné a bezproblémové uplatnění stravenek a jiných poukazů, dále lepší možnost následného vyúčtování a mnoho dalšího.

You may also like...