Delmart spouští e-shop

Delmart spouští e-shop

Stále roste množství rychlých občerstveních, která jsou zdravá a plná vitaminů. Je to skvělé, bohužel stále se tak malé množství zdravých rychlých občerstvení v tak velkém světě plném nezdravých fastfoodů ztratí. Pokud patříte k milovníkům salátů a zdravého občerstvení, nemusíme vám představovat fantastický obchod, kde najdete nejen zdravé potraviny ke koupi, ale kde si taky můžete koupit salát udělaný podle vašeho gusta. Určitě už víte, co máme na mysli. Je to Delmart, který se nyní nechal slyšet, že spustí e-shop.

Tedy abychom byli přesní, Delmart se nechal slyšet, že začne prodávat své zboží přes internet. Člověk by si hned řekl, že e-shop spouští, ono se však z toho vyklubala jenom nová spolupráce, kterou navázal s online obchodem Kosik.cz.

Znáte Kosik.cz?

Kosik.cz znají především ti, kteří nemají rádi nakupování v klasických kamenných hypermarketech a supermarketech. Jedná se totiž o internetový online obchod, který vám přiveze vybrané potraviny až přímo k vašim dveřím. V dnešní rychlé době je tato služba velice oblíbená a vyhledávaná. V České republice fungují hned tři takové služby, jednou z nich je Kosik.cz, druhou z nich je Rohlik.cz a poté má svou vlastní přepravku i Tesco. Žádný online supermarket kromě Kosik.cz se však nemůže pyšnit tak skvělou spoluprací, jakou navázal se společností Delmart.

Nově bude v nabídce mnoho lahodných hotových pokrmů, které Delmart nabízí. Vypíchnout můžeme například trvanlivé výrobky, jako jsou uzeniny, sýry, delikatesy nebo vína či sladké a slané pochutiny.

Kde má Delmart své prodejny?

Je to skvělý krok, protože Delmart je velice oblíbený, bohužel se nenachází všude v republice. Najdeme ho například v OC Quadrio, na pražské Národní třídě, dále taky v OC Atrium Flora nebo na pražském Smíchově (konkrétně na Andělu) či v pasáži Millenium na Masarykově nádraží v Praze.

You may also like...