Jak potvrdit příjem

Jak potvrdit příjem při žádosti o půjčku?

Každý člověk se může dostat do situace, ze které je jen jediné východisko, a to půjčka. Zatímco někteří lidé jsou přesvědčeni o tom, že o půjčku nikdy nepožádají, pravdou je, že právě oni se zanedlouho do situace, v níž je půjčka opravdu jediné možné řešení, dostanou. Tak zkrátka funguje zákon schválnosti, se kterým není dobré si zahrávat. Ať už ale patříte k těmto lidem nebo ne, pokud potřebujete požádat o půjčku, musíte se připravit na to, že budete muset dokládat své příjmy. To se totiž běžně dělá.

Samozřejmě existují půjčky, kde není třeba potvrzování příjmů. K takovým půjčkám patří třeba půjčky bez doložení příjmů, což jsou nebankovní půjčky, které jsou však známé svým vysokým úrokem. Naší radou ale je požádat o půjčku společnostiPROFI CREDIT, která aktuálně nabízí jak osobní půjčky, tak půjčky podnikatelské. U ní se vám však může hodit vědět, jak měsíční příjmy doložit.

Pokud chcete požádat o půjčku od zmiňované společnosti nebo chcete doložit své příjmy u jiného poskytovatele půjček, jde to několika způsoby. Prozraďme si nejčastější z nich.

Potvrzení příjmu od zaměstnavatele

Příjem vám může potvrdit váš zaměstnavatel. U poskytovatelů půjček totiž obdržíte formulář, který vám zaměstnavatel během chvilky vyplní. Takové potvrzení obsahuje i splátky dalších půjček nebo informace o tom, jak v dané společnosti pracujete. Tak se však jen zjistí, jestli máte práci dlouhodobého charakteru či nikoliv.

Výpis z bankovního účtu

Další možností, jak potvrdit váš příjem, je výpis z bankovního účtu. Mnohým bankám nebo nebankovním společnostem nemusíte nosit velké formuláře, které jste pár hodin vypisovali. Některým společnostem jen postačí výpis z bankovního účtu, kde jsou uvedené vaše měsíční příjmy, což je zcela dostačující.

You may also like...