Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zná své klienty

Zakladatel společnosti DRFG David Rusňák si je dobře vědom, co je třeba k úspěchu. Aby se společnosti opravdu dařilo, musí znát dobře své klienty. A tak se svými kolegy v investiční společnosti DRFG pravidelně sleduje recenze, diskuze a reakce lidí, které pak začleňuje vedení společnosti i do své nabídky. Dluhopisy i realitní fond si proto vedou velmi dobře. Jsme emotivní národ, a tak se rozhodujeme i v době svých investic. Když si pročtete jakékoliv diskuse, je to v nich znát. Rozhodujeme se na základě pocitů a dojmů. Občas to ale nese rizika a naletíme. To se vám ale se skupinou DRFG nestane.

Co sledovat, když investujeme

Zejména na internetu se objevuje mnoho cílených nabídek profesionálních jen na první pohled. Nabízí fantastické zhodnocení a nepodléhají žádné regulaci. Často jim lidé podlehnou a dojdou o velkou část vložených finančních prostředků. Při investicích v oblasti kolektivního investování to nehrozí. Podléhají přísné regulaci a mají u nás i celé EU dost vysokou úroveň. V investiční skupině DRFG to vědí. I když je však situace na trhu klidná, v budoucnu se to jistě zlomí. Už asi dekádu je trh v růstovém trendu a zvyšují se rizika tržního poklesu. Proto je třeba dbát zvýšené obezřetnosti.

Vývoj trhu a způsob investic

Akciový růst nebude nekonečný. Indikátory i zkušenosti naznačují, že jsme již nyní příliš vysoko. Trhy jsou na svých maximech a trochu slábne důvěra investorů. Investiční společnost DRFG své klienty dobře zná a sleduje situaci na trhu, proto jako letadlo může vstoupat vzhůru. Záměrně se nepouští do obchodování s akciemi a dalších rizikových forem. Soustředí se na obezřetné klienty, kteří chtějí porazit inflaci a stačí jim výdělek 2 až 3 % nad stav inflace. Mezi klienty patří hlavně fyzické osoby, ale i institucionální investoři, kteří chtějí ovlivnit své investice. Důvěra společnosti roste a v oblasti zhodnocování investic se daří.

Další články na téma: DRFG a David Rusňák

You may also like...