BOZP a PO?

Nemáte vyřešené BOZP a PO? Nechte si poradit od odborníků

Mnozí podnikatelé si to neuvědomují, že musí mít ze zákona vyřešené BOZP a PO. Bohužel až čtyřiceti procentům podnikatelů zkratky nic neříkají. Na nevědomost ale mohou doplatit, a to ve chvíli, kdy přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která v případě nevyřešené BOZP a PO udělí mnohdy až statisícovou pokutu. Aby podnikatelé předcházeli velmi vysokým pokutám, je dobré co nejdříve vyřešit zmiňované zákonné povinnosti. A jestli na to nemají čas, proč nevyužít služeb společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje?

Firem zaměřujících se na BOZP a PO je v současné době mnoho. Podnikatelé zkrátka nemají čas na všechno, proto služby firem zaměřujících se na bezpečnost práce a požární ochranu využívají. Pokud aktuálně také hledáte firmu, která by se vám postarala o veškerou dokumentaci BOZP a PO, která by se postarala také o případnou aktualizaci a školení či která by vyřešila případné úrazy na pracovišti, dejte na reference a recenze. Lidé se na internetu rádi dělí o své zkušenosti, nezáleží na tom, jestli jsou kladné nebo negativní.

Jaké firmy se pyšní nejlepšími referencemi?

K firmám, které se pyšní nejlepšími referencemi, se řadí také firma Extéria, která je dnes největší sítí poradenských kancelářích v oblasti BOZP a PO v České republice. Díky tak velkým úspěchům, kterých v Česku dosáhla, a díky stále rostoucí popularitě začala před několika lety působit také na Slovensku.

Proč je firma Extéria kladně hodnocena:

  • nízké ceny
  • kvalitní služby
  • profesionální přístup

Mezi nejchválenější věci patří rozhodně nízká cena, která však nemá v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Nízké ceny nemají žádný dopad ani na profesionální přístup, s nímž odborníci firmy přistupují ke svým klientům. Chválená je také telefonická podpora, která mnohdy pomůže, aniž by se muselo na pobočku firmy jezdit osobně.

You may also like...